Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. 0 41 41 64 44 arba +370 41 41 64 44

Kuršėnuose viešėjo Lietuvos Respublikos garbės generalinė konsulė JAV Ingrida Bublys

Liepos 16 dieną, Kuršėnų dvaro rūmuose, lankėsi Lietuvos Respublikos Garbės generalinė konsulė -  Ohajo, Indianos ir Kentukio valstijose (JAV) - Ingrida Gertrūda Bublys. Kartu atvyko LR seimo narė Rima Baškienė ir jos patarėja Ada Grakauskienė, LR seimo narys Stasys Tumėnas bei tautodailininkas, medžio drožėjas Raimondas Baškys.

Svečiai džiaugėsi atgijusiais Kuršėnų dvaro rūmais, o, pasak, Garbės generalinės konsulės Ingridos Gertrūdos Bublys: „Tokias unikalias vietas Lietuvoje, reikėtų įtraukti į kelionių maršrutus užsienio turistams“.

Džiaugiamės, kad Kuršėnų dvaro rūmų elegancija, puošyba ir išlaikyta autentika, konsulę maloniai nustebino.

Šiaulių rajono etninės kultūros ir tradicinių amatų centro darbuotojai svečiams papasakojo Kuršėnų dvaro sodybos istoriją, supažindino su rūmų ekspozicijomis, pakvietė pasirašyti svečių knygoje ir dalyvauti edukacijoje-degustacijoje „Arbatgėris su tikruoju Kuršėnų vyniotiniu“.

Prie apvalaus stalo su garbingais lankytojais aptartos dvaro veiklos, galimybės ir perspektyvos. Pasikalbėta, kaip svarbu išsaugoti Kuršėnų dvaro ir miesto istoriją, formuoti savo krašto identitetą ir jo išskirtinumą, o svarbiausia, visą šį turtą perduoti ateinančioms kartoms.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.