Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. 0 41 41 64 44 arba +370 41 41 64 44

Pranešėjų apsauga

ASMENYS, ATSAKINGI UŽ KORUPCIJAI ATSPARIOS APLINKOS KŪRIMĄ ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ETNINĖS KULTŪROS IR TRADICINIŲ AMATŲ CENTRE 

Pareigos

Vardas/Pavardė

Telefonas

El. paštas

Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro Kuršėnų dvaro kultūrinės veiklos koordinatorė

Lina Šukienė

+370 684 94 111

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Pranešėjų apsauga. Vidinis kanalas

Pranešimus apie pažeidimus vidiniu kanalu gali pateikti esami ir buvę Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro darbuotojai ar asmenys kuriuos sieja darbo arba sutartiniai santykiai. Pranešimai teikiami siekiant apsaugoti viešąjį interesą. Informacija pateikta siekiant apginti išskirtinai asmeninius interesus nebus laikoma pranešimu. Pranešimus pateikusiems asmenims gali būti taikomos apsaugos, skatinimo ir pagalbos priemonės Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka.

 

Pranešti galite apie Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro:

 • Galbūt rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką;
 • Neteisėtą ar neskaidraus viešųjų lėšų ar turto naudojimą;
 • Tarnybinį nusižengimą ar darbo pareigų pažeidimą;
 • Šiurkštų privalomų profesinės etikos normų pažeidimą;
 • Grėsmę viešajam interesui keliantį arba jį pažeidžiantį teisės pažeidimą, apie kurį sužinote iš savo turimų ar turėtų tarnybos, darbo santykių arba sutartinių santykių su Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centru.

 

PRANEŠIMO PATEIKIMO BŪDAI:

 • Skambinti asmeniui atsakingam už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą, Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro Kuršėnų dvaro kultūrinės veiklos koordinatorei Linai Šukienei telefonu +370 684 94 111;
 • Siųsti el. laišką asmeniui atsakingam už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą, Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro Kuršėnų dvaro kultūrinės veiklos koordinatorei Linai Šukienei el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;
 • Apie pažeidimus ir galbūt rengiamas, daromas ar padarytas nusikalstamas veikas jūs galite pranešti ir Generalinei prokuratūrai (https://www.prokuraturos.lt/lt/praneseju-apsauga/5954) atsiuntę Pranešimo apie pažeidimą formą el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Lietuvos Respublikos prokuratūros konsultavimo linijos numeris: (8-5) 266 2329.

 

Užtikriname asmens ir jo pateiktos informacijos konfidencialumą.

 

Pranešimų nagrinėjimo laikas trunka iki 10 darbo dienų.

 

Kilus klausimams dėl informacijos pateikimo vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, prašome skambinti Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro Kuršėnų dvaro kultūrinės veiklos koordinatorei Linai Šukienei telefonu +370 684 94 111.

 

AKTUALŪS TEISĖS AKTAI

 

 • Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymas:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/2986b360db3611e7910a89ac20768b0f/asr

 • Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas ,,Dėl Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo įgyvendinimo:

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/b146ff50ed8a11e89d4ad92e8434e309/asr

 • Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymas:

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/f1131292dd6011eb866fe2e083228059?jfwid=8m7ncoj24

 

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.