Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. + 370 41 41 64 44, +370 41 58 34 22

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į KŪRYBINES DIRBTUVES/LABORATORIJĄ IR KONFERENCIJĄ – „TRADICINIAI AMATAI VIDEOĮRAŠUOSE“

Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro projektas „Kūrybinės dirbtuvės „Tradiciniai amatai: pažink, įamžink, pasidalink“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Iš kartos į kartą perduodamos ir išlaikomos istoriškai susiformavusios Kuršėnų krašto amatininkų tradicijos, patirtis ir specialūs įgūdžiai parodo Kuršėnų identitetą bei išskirtinumą. Siekiant ir toliau išsaugoti ir populiarinti Kuršėnų krašto amatus, būtinas atitinkamas dėmesys gyvosios tradicijos įamžinimui. Todėl reikia pasitelkti priemones, didinančias tautinio paveldo produktų populiarinimą ir paklausą. Projektas Kūrybinės dirbtuvės „Tradiciniai amatai: pažink, įamžink, pasidalink“ yra puiki priemonė išsaugoti ir perduoti Kuršėnų krašto senuosius amatus ateities kartoms. Projekto metu kūrybinėse dirbtuvėse/laboratorijoje bus sukurtas dokumentinis filmas, kuris padės skleisti žinią apie tautinį paveldą.

 

Informaciją parengė Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro

Kuršėnų dvaro kultūrinės veiklos koordinatorė Lina Šukienė

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Nesutinku