Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. 0 41 41 64 44 arba +370 41 41 64 44

Vilniaus knygų mugė 2022

Sostinės parodų ir kongresų centre „Litexpo“ pasibaigė Vilniaus Knygų mugė 2022. Šiaulių rajono stendas buvo įsikūręs Muzikos salėje Kultūros centrų alėjoje.

Šiais metais svečius kvietėme aplankyti Kuršėnų dvarą ir tiltą, Šiaulių rajono renginius, Šiaulių regiono dainų ir šokių šventę, Šiaulių rajono lankytinas vietas ir Malonių Kelio piligriminį maršrutą, kuris jungia keturias savivaldybes Raseinių, Kelmės, Šiaulių rajono bei Šiaulių miesto. Pristatėme ir dovanojome įvairius Šiaulių rajono leidinius.

Šiaulių rajono stende mugės svečiai dalyvavo loterijoje, kurios metu atsakinėjo į klausimus apie Kuršėnus, o teisingai atsakiusieji laimėjo magnetukus su Kuršėnų miesto simbolika. Lankytojai galėjo susipažinti ir su „Kuršėnų vyniotinio kvapu“.

Norime padėkoti už bendradarbiavimą dalyvaujant Vilniaus Knygų mugėje 2022 Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centrui, Šiaulių rajono savivaldybei, Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centrui.

 

 

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.