Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. + 370 41 41 64 44, +370 41 58 34 22

Šiaulių rajono 2021 Metų tautodailininke tapo keramikė Zita Čekanauskienė

Šiaulių rajono 2021 Metų tautodailininke tapo keramikė Zita Čekanauskienė

Šiaulių rajono savivaldybės Metų tautodailininko premijos skyrimo komisijos posėdžio metu, kuris vyko 2021 m. gruodžio 6 d. buvo išrinkta Metų tautodailininkė, ja tapo Zita Čekanauskienė (Pastaukienė).

Keramikė Zita Čekanauskienė (Pastaukienė) nuo 1973 metų yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė ir daugiau nei keturiasdešimt metų puoselėja Kuršėnų krašto puodžių tradicijas.

Keramikė aktyviai kasmet dalyvauja Šiaulių rajono, Šiaulių krašto tautodailininkų parodose. Savo darbų autorines parodas yra surengusi Kuršėnuose, Biržuose, Šiauliuose, dalyvavo respublikinėse parodose Palangoje, Šiauliuose, Vilniuje. Zita Čekanauskienė (Pastaukienė) dalyvavo Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vasaros projekte „Pakiemiais“, kvietė lankytojus į savo įkurtą galeriją. 2021 m. rugpjūčio 17-18 dienomis namuose priėmė Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro organizuotų „Keramikos dienų“ dalyvius, vedė keramikos užsiėmimus, dalijosi patirtimi.

Metų tautodailininko premija bus įteikta š. m. gruodžio 20 d. 16:00 val. Kuršėnų dvaro rūmuose šventės metu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Nesutinku