Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. + 370 41 41 64 44, +370 41 58 34 22

KURŠĖNŲ DVARO SODYBOJE – KARIETA PELENEI

2021 m. spalio 27 dieną kviečiame į mistikos, stebuklų ir pasakos susitikimą Kuršėnų dvaro sodyboje. Dalyviai ne tik išvys, kaip moliūgai virsta karietomis, bet ir patys galės sukurti savąją svajonių karietą, o vakare, dvaro parke, pasigrožėti žibančiomis ir paslaptimi dvelkiančiomis dailiai išpjaustytų moliūgų – karietų švieselėmis. Visi norintys gali atnešti savo išskaptuotą moliūgą – karietą į dvaro parką, nes renginio pabaigoje Pelenė išrinks nugalėtoją.

PROGRAMA

  • Nuo 10:00 val. iki 13:00 val. Kuršėnų dvaro parke moliūgų virsmas į karietas. Visi norintys galės ornamentuoti moliūgus ir iš jų kurti karietas Pelenei. Tikslas vienas, kad moliūgai pavirstų karietomis ir vakarais džiugintų kuršėniškius ir miesto svečius.
  • 14:00 val. Molio meistro dirbtuvėje galėsite iš molio nusilipdyti moliūgą.
  • Nuo 15:00 val. iki 19:00 val. Kuršėnų dvaro rūmuose galėsite sutikti Pelenę.
  • 18:30 val. gražiausios, įdomiausios ir kūrybiškiausios karietos rinkimai. Visos pasakos baigiasi laimingai, net neabejojame, kad ir Kuršėnų dvaro pasaka bus ne išimtis, Pelenė įteiks pagrindinį prizą gražiausios karietos autoriui.

 

Renginys nemokamas

Į visas veiklas būtina išankstinė registracija el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

arba tel. +370 41 41 64 44.

Organizatorius – Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Nesutinku