Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. + 370 41 41 64 44, +370 41 58 34 22

Kuršėnų dvaro rūmai – išskirtiniai ir vieninteliai tokie Lietuvoje – atgyja ir kviečia!

Liepos 6 – ąją – ypatingą Lietuvai ir jos žmonėms dieną, visus kviečiame į Kuršėnų dvaro rūmų dvarišką atidarymą!

Tai vienintelis išlikęs leninis dvaras Lietuvoje su išlaikytomis visomis medinės dvarų architektūros paveldo vertybėmis. Todėl Kuršėnų dvaras ir jo žmonės iškilmingai trimituojame: Jūs negalite praleisti išskirtinio Kuršėnams, visam Šiaulių rajonui, regionui ir visai Lietuvai istorinio įvykio!

Atvykusius į išskirtinę šventę pasitiks dvarininkai, jie taps gyvojo istorinio paveikslo dalimi. Renginyje tvyros dvariška elegancija ir dvasinis pakylėjimas. Kviesime nusikelti į XIX a. ir pajausti išskirtinio visoje Lietuvoje – Kuršėnų deimanto didybę ir grožį. 

Atidarymo šventėje koncertuos Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro styginių kvartetas, kuris suteiks šventei prakilnaus žavesio. Atvėrus dvarą galėsite išvysti ypatingo grožio Baltąją rūmų salę ir kitus rūmų turtus.

Veiks parodos, koncertai, vasaros skaityklos, į istorinį miestą nukels ekskursija „Karališkosios istorijos pėdsakais Kuršėnuose“. Galėsite pasivaikščioti parko takais, kurie nuves Jus iki Ventos upės pakrantės, kur karaliauja šimtametė liepų alėja, o per upę besidriekiantis vienas ilgiausių Lietuvoje – net 262 metrų ilgio pėsčiųjų tiltas – kvies pasivaikščioti, maloniai pabūti ir pasidžiaugti Kuršėnų miestu.

Ir tai dar ne viskas, kas vyks Kuršėnų mieste šią istorinę dieną. Iškilmingai minėsime Valstybės - Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną!

Kviečiame patirti jaudinančią akimirką – kai bus įteikiamos Šiaulių rajono garbės piliečio regalijos!

21 val. tradiciškai kartu giedosime „Tautišką giesmę" ir drauge su viso pasaulio lietuviais paliudysime sau ir visam pasauliui, kad esame Tėvynę, jos istoriją ir dabartį, kiekvieną jos žmogų gerbianti tauta.

O renginį vainikuos, nuostabus reginys – akrobatinio skraidymo grupės „ANBO" pasirodymas.

Atvykite ir įsitikinsite, kad istorija nepalieka abejingų!

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Nesutinku